Zakres usług

Kompleksowa obsługa prawna Warszawa

 

Kancelaria Nowak & Partners Legal Group oferuje pełne wsparcie i fachową opiekę prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Nasza kompleksowa obsługa prawna to gwarancja bezpieczeństwa i rzeczywista pomoc w realizacji założonych celów. Nie tylko rozwiązujemy bieżące problemy, ale też pomagamy uniknąć ich w przyszłości.

Dbamy o to, aby indywidualne podejście do każdej sprawy, do każdego klienta, nie było tylko wyświechtanym frazesem czy chwytem marketingowym, a naszą główną cechą i misją. Od potrzeb naszych klientów zależy forma i zakres współpracy. Jedno jednak pozostaje niezmienne – wysoka jakość obsługi i elastyczna oferta ‘szyta na miarę’ Państwa oczekiwań.

Oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych, między innymi sporządzanie opinii prawnych, przygotowywanie projektów dokumentów, zastępstwo procesowe przed sądami, reprezentację przed organami administracyjnymi, urzędami, opiniowanie aktów prawnych, udział w prowadzonych negocjacjach, a także wszelkie inne czynności związane z szeroko rozumianą obsługą prawną firm i klientów indywidualnych.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, oraz do osobistego kontaktu w celu omówienia i dopracowania modelu współpracy oraz jej kosztów.

Program partnerski

 

Poza profesjonalną obsługą prawną proponujemy skorzystanie z naszego programu partnerskiego. Niezależnie czy jesteś naszym klientem, partnerem, czy dopiero planujesz nawiązać z nami współpracę, możesz wziąć w nim udział.

 

Zasady są proste:

  • Poleć nasze usługi prawne swoim znajomym, rodzinie, albo zaprzyjaźnionej firmie
  • Za każde polecenie, które doprowadzi do współpracy z naszą kancelarią, otrzymasz premię finansową, uzależnioną od konkretnej umowy i wynagrodzenia jakie otrzymamy
  • Firma lub osoba, której polecisz nasze usługi, również na tym skorzysta – otrzyma dodatkowy rabat

 

Kwota jaką otrzymasz za polecenie usług naszej kancelarii jest ściśle uzależniona od kwoty wynagrodzenia jakie otrzymamy za realizację usług. Wszelkie niezbędne szczegóły i informacje otrzymasz przy bezpośrednim kontakcie.

 

Zapraszamy do współpracy.